Асортиман

Нашиот  асортиман располага со најразлични брендови и модели. Посетете не на нашиот плац и одберете го вашиот посакуван автомобил.

2010 HYUNDAI IX 35

 • Мотор: 1.7 CRDI
 • Сила на мотор: 85 kw/115 ks
 • Пренос: Рачен
 • Тип: Сув теренец
 • Гориво: Нафта
 • Боја: Бела
 • Километража: 147,195
€11,500

2007 MERCEDES BENZ C220

 • Мотор: 2.2 CDI
 • Сила на мотор:120kw/160ks
 • Пренос: Рачен
 • Тип: Седан
 • Гориво: Нафта
 • Боја: Сива металик
 • Километража: 180,352
€11,300

2007 FIAT 500

 • Мотор: 1.3 
 • Пренос: Рачен
 • Тип: Мал градски 
 • Гориво: Нафта
 • Боја: Бела
 • Километража: 155,930

€5,600

2004 Honda Accord

 • Мотор: 2.2 I-CTDI
 • Сила на мотор:103kw/140ks
 • Пренос: Рачен
 • Тип: Седан
 • Гориво: Нафта
 • Боја: Виолетова
 • Километража: 235,301

5,600

2006 Seat Leon 

 • Мотор: 2.0 TDI
 • Сил на мотор:103kw/140ks
 • Пренос: Автоматски
 • Тип: Хеџбек
 • Гориво: Нафта
 • Боја: Црна
 • Километража: 208,030
5,400